14 Eylül 2011 Çarşamba

Erikli Damacana Su Bayiliği

Uludağın Tüm Tattları içinde...
Sağlığınız için vazgeçilmez olan ve Erikli' ye benzersiz lezzet katan mineraller, Uludağ'ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanlarında suyunuza ekleniyor. Erikli' nin eşsiz tadını ve yumuşak içimini deneyen herkes, yıllardır sofralarında bu lezzetin keyfini sürüyor.
Erikli, doğal sağlık garantisi
Uludağ'ın 2300 metre yükseklikte bulunan kaynağından alınarak, tam otomatik makinelerde el değmeden şişelenen Erikli, ailenize en saf ve en doğal sağlık garantisini sunuyor. Dolumun her aşamasında özenle yapılan analizlerle hijyenik açıdan tam güvenli olarak tüketicilerine sunuluyor.
Erikli, en güçlü dağıtım ağı
Erikli, ana bayi ve bayilerinin satış ve dağıtım mekanizmalarını etkin ve verimli kılmak amacıyla Türkiye'nin yedi farklı noktasında kurduğu dağıtım merkezleri ile ticari müşterilerine hizmet vermektedir. Erikli ürünleri, yüzlerce bayi ve hizmet noktasıyla, onbinlerce perakende noktasına sistemli ve güçlü bir dağıtım yapısı içinde teslim edilmektir.
Erikli, kaliteli ve hızlı servis hizmeti
Erikli, yaygın servis ağı, 400'e yakın hizmet noktası ve eğitimli servis elemanlarıyla müşterilerine kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunuyor. Ürünler, 19 litre damacana satışı yapan hizmet noktalarında, özel şişe koruma sistemleriyle depolanarak, kapalı kasa araçlarla müşterilerine ulaştırılıyor.
Erikli, Türkiye'nin en beğenilen su şirketi
Aylık ekonomi dergisi Capital' in gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre Erikli, 2001 yılından bu yana 9 yıldır üst üste ulusal su sektörünün en beğenilen şirketi seçiliyor.
Erikli, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Şampiyonu
Erikli, Kalder tarafından organize edilen,Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi' ölçüm sonuçlarına göre sadece su sektöründe değil, tüm sektörler dikkate alındığında müşteri memnuniyeti şampiyonluğunu son üç yıldır elinde bulunduruyor.
Erikli Müşteri Hizmetleri; 444 0 222
Erikli kapasitesi ve yetenekleri hızla gelişen profesyonel kadrosuyla, gıda ve içecek sektöründe benzeri olmayan bir çağrı merkezi alt yapısıyla hizmet veriyor. Müşteri Hizmetlerinin ana hedefi, kaynağı ne olursa olsun, Erikli ürünleriyle ilgili her türlü görüş ve değerlendirmeyi %100 nispetinde kayıt altına almak ve müşteri memnuniyetini sağlamak olarak belirleniyor. Çağrı merkezi haftanın 6 günü 08.00 - 20.00, Pazar günleri ise 10.00 - 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Çalışma saatleri dışında gelebilecek talepler ise, sesli yanıtlama sistemi aracılığıyla kayıt altına alınıyor ve takip ediliyor.
Erikli, ulusal su sektörünün lider markası
Erikli, su sektöründe sahip olduğu 45 yıllık deneyimini, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle pekiştirerek tüketicileriyle paylaşıyor. Belki de bu yüzden hergün 3 milyon kişi Erikli ambalajlı ürünler tüketiyor.

Erikli Bayiliği Almak İçin :


 Online Başvuru Adresi : http://www.erikli.com.tr/bize-ulasin/iletisim-formu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Copyright © 2011 Mixx Blogger Template - Blogger Templates by BloggerReflex

Sponsored by: Trucks | SUV | Cheap Concert Tickets