28 Ağustos 2013 Çarşamba

Özdilek Bayiliği Almak Özdilek Bayilik KoşullarıEğer sizde bir Özdilek Bayiliği Almak ve bir Özdilek Bayisi Olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz tek yapmanız gereken Özdilek Bayiliği ile ilgili bu yazımızı okumak olacaktır.

1983 yılında Bursa Alışveriş Merkezi ile perakende sektörüne giren Özdilek; bugün 8 Alışveriş Merkezi (Bursa, Bursa Geçit, Yalova, İzmir, Kocaeli, Afyonkarahisar, Antalya ve Eskişehir), 6 Hipermarket ( Bursa Kaplıkaya, Ataevler, Gemlik, İnegöl, Özlüce ve Gürsu), 30 yurt içi ve 2 yurt dışı ev tekstil mağazası ve 2 büyük departmanlı mağazası ile hizmet vermektedir. Ayrıca bugün toplam 6.500 çalışanı ile Türkiye’nin marka değeri en yüksek şirketleri içinde ilk 100 firma arasında yer almaktadır.
Yerli ve yabancı seçkin markaların satışa sunulduğu Alışveriş Merkezleri;
  • Mağaza
  • Market
  • Kafe
  • Restoran
  • Çocuk odası
  • StarPark (çocuk parkı)
bölümlerinden oluşmaktadır.
Alışveriş Merkezleri; aranılan ve ihtiyaç duyulan her tür ürünün bulunabileceği, on binlerce kalem ürünün satışa sunulduğu bir alışveriş konsepti sunmaktadır.
Özdilek markası, müşterileriyle kurduğu duygusal ve samimi bağı; taviz vermediği kalite, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim ve çalışanlarından müşterilerine kadar hissettirdiği dürüstlük çerçevesinde sürdürmektedir. Özdilek’in temel felsefesi her zaman ve her durumda “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni sağlamaktır. Tüm üretim ve satış faaliyetleri müşteri memnuniyeti üzerine kurarak “Müşteri varsa biz varız” ilkesi ile hareket edilmektedir.
Özdilek, alışveriş merkezleri ile 7’den 77’ye her yaşta tüketiciye hitap etmekte ve onlara farklı bir yaşam tarzı sunmaktadır. Müşterilerine hizmet sunarken, müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte ve bu nedenle müşterilere zevkli bir ortam yaratarak şehir merkezlerine ve şehirlerarası kavşak noktalarına yakın konumlarda, doğayla iç içe merkezler inşa etmektedir.

Özdilek çoğu noktasında, "self servis" yerine, doğrudan iletişimin ön planda tutulduğu bir servis anlayışı tercih ederek ve tüketicilerin bir defada bütün alışveriş ihtiyaçlarını keyifli bir şekilde karşılamasını sağlayacak bir ortam sunmaktadır.
Özdilek, alışveriş merkezlerinde; aileniz ile birlikte samimi ve sıcak bir ortamda, keyifli zaman geçirebilmeniz ve sizlere hep daha iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için sürekli çalışıyor ve sizleri dinliyor.

Ortaklar

Sermayenin %10 un dan Fazla Hissesine sahip olan Ortaklar
Hüseyin ÖZDİLEK :%94,35
Sermayenin %10'undan az Hisseye sahip olan Ortaklar
E.Murat ÖZDİLEK
Özek Havacılık Limited Şirketi
Özdilek Ev Teksitil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Özdilek Holding Anonim Şirketi
    Özdilek'in bayilik vereceğine dair bir açıklama bulunmamaktadır. Böyle bir durum olduğu
    zaman bayiligialmakistiyorum.blogspot.com adresinden takip edebileceksiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Copyright © 2011 Mixx Blogger Template - Blogger Templates by BloggerReflex

Sponsored by: Trucks | SUV | Cheap Concert Tickets